Bordo dogai LT
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Bordosu meetas ?

+4
Brunas
NAJA
Giedrius
Kuperis
8 posters

Puslapis 23 Previous  1, 2, 3  Next

Go down

Bordosu meetas ? - Page 2 Empty Re: Bordosu meetas ?

Rašyti  NAJA Kv. 05 07, 2009 11:53 am

Na a6 tai dalyvauciau jusu vietoje tokiu atveju, jei teisejas papuls , kuris nekreipia demesio i toki dalyka ( kaip pavyzdziui Zivile Povilaitiene) , bet cia jau reikia pazinoti teisejus, kas man tai zalias miskas . Kita vertus , teisejas parasys , kad suo nekondicinis, tai jau kaip norit , jei bijot tokio iraso tai nedalyvaukit.
NAJA
NAJA

Pranešimų skaičius : 102
Join date : 2009-03-24
Miestas : Vilnius

http://www.lithuanianpride.eu

Atgal į viršų Go down

Bordosu meetas ? - Page 2 Empty Re: Bordosu meetas ?

Rašyti  NAJA Št. 05 09, 2009 11:23 pm

Tai draaaaaaugai mieli, pasireikškit kas žądat dalyvauti Druskynykuose Smile būtų smagu žinoti bent jau kiek planuojančių yra. Aš aišku dalyvausiu jei neapsikalbėsiu, nes maniškė gali surujoti betkurią akaimirką, tai kaip ir gali būti, kad prisišūkausiu čia.

Parašykit bent jau ką mąstot , ar atvažiuosit ?
NAJA
NAJA

Pranešimų skaičius : 102
Join date : 2009-03-24
Miestas : Vilnius

http://www.lithuanianpride.eu

Atgal į viršų Go down

Bordosu meetas ? - Page 2 Empty Re: Bordosu meetas ?

Rašyti  Sve?ias Sk. 05 10, 2009 6:50 pm

mes nebusim, busim tik kur bus vasara tarptautines dvi druskininkuose

Sve?ias
Svečias


Atgal į viršų Go down

Bordosu meetas ? - Page 2 Empty Re: Bordosu meetas ?

Rašyti  Nasra Sk. 05 10, 2009 8:40 pm

Mes nebūsim-Druskininkai labai jau mums toli. O ir po "šaunaus" pasirodymo Jonavoj reikia atsigauti.
Nasra
Nasra

Pranešimų skaičius : 124
Join date : 2009-04-10
Age : 62
Miestas : ŠIAULIAI

Atgal į viršų Go down

Bordosu meetas ? - Page 2 Empty Re: Bordosu meetas ?

Rašyti  Brunas Sk. 05 10, 2009 10:00 pm

Sveiki . Mes taip pogi Su Brunu nedalyvausime parodoje Durskininkuose vyksiancia artimiausiu metu. Smile
Brunas
Brunas

Pranešimų skaičius : 14
Join date : 2009-03-24

Atgal į viršų Go down

Bordosu meetas ? - Page 2 Empty Re: Bordosu meetas ?

Rašyti  NAJA Sk. 05 10, 2009 10:13 pm

Na kadangi dauguma nedalyvausite artimiausioje Druskininkų parodoje, kiek pažiūrėjau išvis bus tik 5 bordai, tai gal tuomet Druskinikų CACIB'uose susitiksim rugpjūtį?

O Nasra kaip jums sekėsi parodoje?
Remigijau jūs buvot Jonavoje?
NAJA
NAJA

Pranešimų skaičius : 102
Join date : 2009-03-24
Miestas : Vilnius

http://www.lithuanianpride.eu

Atgal į viršų Go down

Bordosu meetas ? - Page 2 Empty Re: Bordosu meetas ?

Rašyti  Bondas Pir. 05 11, 2009 7:43 am

NAJA rašo:Na kadangi dauguma nedalyvausite artimiausioje Druskininkų parodoje, kiek pažiūrėjau išvis bus tik 5 bordai, tai gal tuomet Druskinikų CACIB'uose susitiksim rugpjūtį?

O Nasra kaip jums sekėsi parodoje?
Remigijau jūs buvot Jonavoje?

Sveiki,
pasižiūrėjau ir aš laikus Druskininkų parodos, tai man atrodo Bondas ir Barsa bus vieninteliai iš Lietuvos joje, Bonduko numeris 77, o 78 Barsos ar ne? Taigi jam ir konkurentų nebus ... tai gal ir į tas kojas nuskustas taip labai nekreips dėmesio ... silent
Tai aš manau tuomet tikrai susitikimą reikia nukelti, mes registruosimės į CACIB'us, taigi esame už susitikimą rugpjūtį ...
Bondas
Bondas

Pranešimų skaičius : 94
Join date : 2009-03-25
Age : 15
Miestas : Vilnius

Atgal į viršų Go down

Bordosu meetas ? - Page 2 Empty Re: Bordosu meetas ?

Rašyti  Brunas Pir. 05 11, 2009 9:57 pm

Sveiki. Taip taip Jonavoje buvome, viskas buvo gerai nebuvo tik kad konkurento nei vieno jauniu klaseje. Gavome įvertinima puikiai Laughing
Nu o kalbant apie oro salygas ir kokioje vietoje paroda vyko tai nieko gero. Oras pagedo bevaziuojant is Vilniaus i Jonava. Atvaziave tikejomes rasti angara, bet viskas vyko atviroje aiskteleje, tai sunys buvo slapi na ir seimininkams uzteko Smile .
Hmm na dar bajeris vienas, sumaise diplomus Bruno su Nasros t.y suns aprasymas vienas o suo kitas. As tik apsiziurejau kad ivertinimas turejo buti puikiai, o irase labai gerai tai nuejau aiskintis su teiseja, tuomet paeme ir istaise, o visa kita informacija kazkaip praleidau. Gerai kad Nasros seimininke apsiziurejo, kad suns aprasymas neatitinka tikroves Very Happy. Na ir vel teko lukuriuoti kol dokumentai buvo pertaisyti Smile
Tokie vat nuotykiai toje Jonavoje Rolling Eyes
Brunas
Brunas

Pranešimų skaičius : 14
Join date : 2009-03-24

Atgal į viršų Go down

Bordosu meetas ? - Page 2 Empty Re: Bordosu meetas ?

Rašyti  NAJA Pir. 05 11, 2009 11:03 pm

Mariuxai... tai kaip Nasrai sekesi , kiek supratau is Remigijaus pasakojimo tai neblogai, bet man idomu tavo kabutes, kurias parasei pasakodama apie sekme parodoje, tai kas tau paciai nepatiko?
NAJA
NAJA

Pranešimų skaičius : 102
Join date : 2009-03-24
Miestas : Vilnius

http://www.lithuanianpride.eu

Atgal į viršų Go down

Bordosu meetas ? - Page 2 Empty Re: Bordosu meetas ?

Rašyti  Bondas Antr. 05 12, 2009 7:35 am

Brunas rašo:Sveiki. Taip taip Jonavoje buvome, viskas buvo gerai nebuvo tik kad konkurento nei vieno jauniu klaseje. Gavome įvertinima puikiai Laughing
Nu o kalbant apie oro salygas ir kokioje vietoje paroda vyko tai nieko gero. Oras pagedo bevaziuojant is Vilniaus i Jonava. Atvaziave tikejomes rasti angara, bet viskas vyko atviroje aiskteleje, tai sunys buvo slapi na ir seimininkams uzteko Smile .
Hmm na dar bajeris vienas, sumaise diplomus Bruno su Nasros t.y suns aprasymas vienas o suo kitas. As tik apsiziurejau kad ivertinimas turejo buti puikiai, o irase labai gerai tai nuejau aiskintis su teiseja, tuomet paeme ir istaise, o visa kita informacija kazkaip praleidau. Gerai kad Nasros seimininke apsiziurejo, kad suns aprasymas neatitinka tikroves Very Happy. Na ir vel teko lukuriuoti kol dokumentai buvo pertaisyti Smile
Tokie vat nuotykiai toje Jonavoje Rolling Eyes

Šaunuoliai jūs su Brunu, kuo toliau tuo geriau sekasi cheers Įdomu kaip Bondukui seksis pirmas kartas jaunime ...
Bondas
Bondas

Pranešimų skaičius : 94
Join date : 2009-03-25
Age : 15
Miestas : Vilnius

Atgal į viršų Go down

Bordosu meetas ? - Page 2 Empty Re: Bordosu meetas ?

Rašyti  Rimas Antr. 05 12, 2009 8:37 am

Bondas rašo:
NAJA rašo:Na kadangi dauguma nedalyvausite artimiausioje Druskininkų parodoje, kiek pažiūrėjau išvis bus tik 5 bordai, tai gal tuomet Druskinikų CACIB'uose susitiksim rugpjūtį?

O Nasra kaip jums sekėsi parodoje?
Remigijau jūs buvot Jonavoje?

Sveiki,
pasižiūrėjau ir aš laikus Druskininkų parodos, tai man atrodo Bondas ir Barsa bus vieninteliai iš Lietuvos joje, Bonduko numeris 77, o 78 Barsos ar ne? Taigi jam ir konkurentų nebus ... tai gal ir į tas kojas nuskustas taip labai nekreips dėmesio ... silent
Tai aš manau tuomet tikrai susitikimą reikia nukelti, mes registruosimės į CACIB'us, taigi esame už susitikimą rugpjūtį ...
Sveiki,matau truputi daugiau jau skaiciuku Druskininku parodoje 77-81 jau kokie penki dalyvaus.pastebejau,kad is Lenkijos pora sunu bus 80 ir 81Nr. rimti konkurentai.
Rimas
Rimas

Pranešimų skaičius : 14
Join date : 2009-03-26

Atgal į viršų Go down

Bordosu meetas ? - Page 2 Empty Re: Bordosu meetas ?

Rašyti  Nasra Antr. 05 12, 2009 10:00 am

NAJA rašo:Mariuxai... tai kaip Nasrai sekesi , kiek supratau is Remigijaus pasakojimo tai neblogai, bet man idomu tavo kabutes, kurias parasei pasakodama apie sekme parodoje, tai kas tau paciai nepatiko?
Na viską aprašiau parodų temoje, o kabutės tai citatos iš šuns aprašo. O nepatiko tai pirmiausiai oras, teisėjos chamiškumas(nu šitokia susiraukėlė) ir tai su kokiu neatsakingumu buvo pildomi dokumentai(kai pareikalavau ištaisyti ir atiduoti mano šuns aprašymą -tai pralaikė mus su Bruno šeimininku lietuje dar apie valandą).
O dėl viso kito tai aišku kalti tik mes patys-šuo nebuvo mokytas bėgti. Paprasčiausiai mes nežinojom, kad to reikės, o ir dresuotoja neakcentavo. Ir dėlto pikta, kad šuo, kuriam nebuvo rasta nei ydų nei trūkumų gavo mažesnį balą nei galėjo. Bet čia mes patys kalti.
Nasra
Nasra

Pranešimų skaičius : 124
Join date : 2009-04-10
Age : 62
Miestas : ŠIAULIAI

Atgal į viršų Go down

Bordosu meetas ? - Page 2 Empty Re: Bordosu meetas ?

Rašyti  Bondas Antr. 05 12, 2009 10:49 am

Nasra rašo:
NAJA rašo:Mariuxai... tai kaip Nasrai sekesi , kiek supratau is Remigijaus pasakojimo tai neblogai, bet man idomu tavo kabutes, kurias parasei pasakodama apie sekme parodoje, tai kas tau paciai nepatiko?
Na viską aprašiau parodų temoje, o kabutės tai citatos iš šuns aprašo. O nepatiko tai pirmiausiai oras, teisėjos chamiškumas(nu šitokia susiraukėlė) ir tai su kokiu neatsakingumu buvo pildomi dokumentai(kai pareikalavau ištaisyti ir atiduoti mano šuns aprašymą -tai pralaikė mus su Bruno šeimininku lietuje dar apie valandą).
O dėl viso kito tai aišku kalti tik mes patys-šuo nebuvo mokytas bėgti. Paprasčiausiai mes nežinojom, kad to reikės, o ir dresuotoja neakcentavo. Ir dėlto pikta, kad šuo, kuriam nebuvo rasta nei ydų nei trūkumų gavo mažesnį balą nei galėjo. Bet čia mes patys kalti.

Na nemanau, kad reikėtų labai jaudintis, Nasra labai graži patelė Smile porą savaičių kiekvieną dieną porą minučių skirkit apibėgti aplink kiemą ir parodose skinsit visus laurus Wink
Bondas
Bondas

Pranešimų skaičius : 94
Join date : 2009-03-25
Age : 15
Miestas : Vilnius

Atgal į viršų Go down

Bordosu meetas ? - Page 2 Empty Re: Bordosu meetas ?

Rašyti  Nasra Antr. 05 12, 2009 8:43 pm

Jau dirbam. O žiūriu tas smaugiamasis pavadys stebuklus daro-šiandien taip ramiai pasivaikščiojom abi, nereikėjo nei tampytis nei ką.
Nasra
Nasra

Pranešimų skaičius : 124
Join date : 2009-04-10
Age : 62
Miestas : ŠIAULIAI

Atgal į viršų Go down

Bordosu meetas ? - Page 2 Empty Re: Bordosu meetas ?

Rašyti  Sve?ias Antr. 05 12, 2009 9:52 pm

Taip, smaugiamas daro stebuklus.... brrrr....... Sad

Sve?ias
Svečias


Atgal į viršų Go down

Bordosu meetas ? - Page 2 Empty Re: Bordosu meetas ?

Rašyti  Bondas Tr. 05 13, 2009 7:15 am

Nasra rašo:Jau dirbam. O žiūriu tas smaugiamasis pavadys stebuklus daro-šiandien taip ramiai pasivaikščiojom abi, nereikėjo nei tampytis nei ką.

Mes tai neturim smaugiamo pavadėlio su tais spygliais, turim odinį, na tai jis prismaugia truputį Bondą, bet jam tai vis vien dzin kažkaip Very Happy jis eina nesitampydamas tik tuomet, kai žino kad turiu dešros rankoje ir duosiu jei eis greta Very Happy
Kadangi jau šeštadienį paroda, tai ir aš vakar Bondui priminiau kaip reikia bėgti greta ir rodyti dantis ... tai nieko, visai gražiai bėga, bet jau jo uodega tokia užsirietusi kaip laikos Shocked nežinau, kai jis yra susijaudinęs, tai ta uodega taip užsiriečia ... bet čia jau nieko nepakeisi turbūt ...
Bondas
Bondas

Pranešimų skaičius : 94
Join date : 2009-03-25
Age : 15
Miestas : Vilnius

Atgal į viršų Go down

Bordosu meetas ? - Page 2 Empty Re: Bordosu meetas ?

Rašyti  Nasra Tr. 05 13, 2009 8:49 am

O man gražiau užsirietus negu mano panos būna tarp kojų įsprausta.
O kas dėl to pavadžio, tai aš net tiksliai nežinau ar mano tas tikras smaugiamasis ir yra. Jis yra na tokia storoka virvutė su žiedu, ir eina išvien antkaklis ir pavadys. Tai jeigu Bondas tamposi-tai čia pats geriausias "vaistas". Gerai būtų įsigyti iki parodos ir išsibandyti. Mums tikrai pasiteisino.
Nasra
Nasra

Pranešimų skaičius : 124
Join date : 2009-04-10
Age : 62
Miestas : ŠIAULIAI

Atgal į viršų Go down

Bordosu meetas ? - Page 2 Empty Re: Bordosu meetas ?

Rašyti  Bondas Tr. 05 13, 2009 10:19 am

Nasra rašo:O man gražiau užsirietus negu mano panos būna tarp kojų įsprausta.
O kas dėl to pavadžio, tai aš net tiksliai nežinau ar mano tas tikras smaugiamasis ir yra. Jis yra na tokia storoka virvutė su žiedu, ir eina išvien antkaklis ir pavadys. Tai jeigu Bondas tamposi-tai čia pats geriausias "vaistas". Gerai būtų įsigyti iki parodos ir išsibandyti. Mums tikrai pasiteisino.

Oi žinau žinau tas smaugiamas virvutes Very Happy išbandytas reikalas Very Happy tik dėja, Bondukui niekas nesvarbu (nebent dešra), jis nors ir prismaugtas tempiasi į priekį nors tu ką. Nesitempia tik kai jam pasidaro labai karšta ir kai turiu dešros rankoje, o šiaip tai jam viskas labai įdomu ir per tą jo storą kaklą ir nukarusią odą nieko nejaučia Very Happy dabar suradau namie paprastą storą odinį antkaklį, iš gan kietos odos (kurį buvau pirkusi tėvų vokietukui), tai jis kažkaip geriau net nei smaugiami antkakliai, nes jis storas ir kai vedžioji Bondą tai kai patempi tai didesnis plotas jam tempiasi ir geriau klauso Very Happy
Bondas
Bondas

Pranešimų skaičius : 94
Join date : 2009-03-25
Age : 15
Miestas : Vilnius

Atgal į viršų Go down

Bordosu meetas ? - Page 2 Empty Re: Bordosu meetas ?

Rašyti  Sandrita Tr. 05 13, 2009 3:04 pm

Sveiki,
O kaune ziuriu pasimatyti taip niekas ir nesutare ... ? Shocked

Sandrita

Pranešimų skaičius : 13
Join date : 2009-05-09
Age : 39

Atgal į viršų Go down

Bordosu meetas ? - Page 2 Empty Re: Bordosu meetas ?

Rašyti  Nasra Tr. 05 13, 2009 3:53 pm

Sandrita rašo:Sveiki,
O kaune ziuriu pasimatyti taip niekas ir nesutare ... ? Shocked
Gal prisistatykit, labai noriu daugiau apie Jūsų šuniuką sužinoti Smile .
Nasra
Nasra

Pranešimų skaičius : 124
Join date : 2009-04-10
Age : 62
Miestas : ŠIAULIAI

Atgal į viršų Go down

Bordosu meetas ? - Page 2 Empty Re: Bordosu meetas ?

Rašyti  Sve?ias Tr. 05 13, 2009 4:06 pm

Bordo dogas vardu Bordas - pats maziausias musu tinklapyje turbut bus :-), tiesiog Bordas - atspejau? :-)

Kaune Kleboniskyje vaikstom rytais vakarais, kartais galim atvaziuot i pasimatymus. Birzelio parodoj busim :-)

Sve?ias
Svečias


Atgal į viršų Go down

Bordosu meetas ? - Page 2 Empty Re: Bordosu meetas ?

Rašyti  Sandrita Št. 05 23, 2009 10:58 am

Na, "Svečias" mus teisingai apibudino, dabar musu Bordui 4 men. Tik siandiena kazkas us sveikatele atsitiko, slubuojame Sad Pries kelias dienas buvome susitike su Giedriumi ir jo sunyte, visai smagu buvo pasibuti, manau ir musu suniukui labai efektyvu tokia socializacija su kitais, bet labiausia tai dukrytei patiko padukti su savo bedraamze Giedriaus dukrele Smile Manau reikia tai kartoti tokius susitikimus ir su kitais Kaunieciais ir netik Smile P.S . - turime didziuli kiema, gyvename salia lampedziu karjero ir misko, kad ir pas mus galima kada pasiplanuoti pasibuti, kokiu kepsneliu pasikepti, ir mum smagu pasibuti, o tuo labiau ir suniukam Smile Pritaikius gera ora bei tinkama laika Wink
Na, tik reikia Bordukui pasveikti... Sad

Sandrita

Pranešimų skaičius : 13
Join date : 2009-05-09
Age : 39

Atgal į viršų Go down

Bordosu meetas ? - Page 2 Empty Re: Bordosu meetas ?

Rašyti  Giedrius Sk. 05 24, 2009 7:24 pm

Svecias - tai giedrius, tik laikinai buvau savo account pamirses :-)
Giedrius
Giedrius
Admin

Pranešimų skaičius : 69
Join date : 2009-03-24
Age : 51
Miestas : Kaunas

https://bordodog.forumlt.com

Atgal į viršų Go down

Bordosu meetas ? - Page 2 Empty Re: Bordosu meetas ?

Rašyti  Kuperis Kv. 05 28, 2009 10:37 am

Na tai kada kur Kaune ka darom? Smile
Kuperis
Kuperis

Pranešimų skaičius : 54
Join date : 2009-03-29
Miestas : Kaunas

Atgal į viršų Go down

Bordosu meetas ? - Page 2 Empty Re: Bordosu meetas ?

Rašyti  Sandrita Kv. 05 28, 2009 1:37 pm

Laba laba SmileSmile

Apmire forumas kazkiek Smile Tai darome darome Smile tariames, planuojame ir igyvendinsime Smile As tai su Borduku - visom keturiom UZ Smile Tai kiek cia tu musu kaunieciu yra ? O gal tiksliau norinciu ?

Sandrita

Pranešimų skaičius : 13
Join date : 2009-05-09
Age : 39

Atgal į viršų Go down

Bordosu meetas ? - Page 2 Empty Re: Bordosu meetas ?

Rašyti  Sponsored content


Sponsored content


Atgal į viršų Go down

Puslapis 23 Previous  1, 2, 3  Next

Atgal į viršų


 
Permissions in this forum:
Jūs negalite atsakinėti į pranešimus šiame forume